Brit Care Mı Proplan Mı?

betul18

Şimdi biliyorum proplan sevilmiyor burda kedimde somonlusunu denemiştik ve tüylerine çok iyi gelmişti iştahla da yemişti. Şimdi daha sağlıklı diye Acana aldım ama kedim beğenmedi maalesef aç bırakıyor kendini sevmeyince. Britcare’ın da tavuklusunu yedi asla bir daha almayı düşünmüyorum kakası dayanılmaz kokuyordu bütün eve yayılıyordu tavşanlısında o sıkıntı yoktu ama maalesef tüylerini çok döktü. Proplana devam etmeli miyim içeriğinden çok emin olamıyorum ND hiç denemedim içerik falan mı değişmiş neymiş ya da başka öneriniz var mı?

5 CEVAP

simbakedi

nd denemeyin bence su donemde. herkeste bir sorun yaratiyor ayni sekilde benim kedimde de yaratti. proplan ne kadar begenilmese de kedinize iyi gelmis bence devam etmelisiniz. iyi gelen kediye gercekten cok faydasi dokunuyor

losive

Naturea çok yaygın değil kuru mamaları Türkiye de ama tavsiye ederim içerik olarak çok iyi

losive

Hiç bilmiyorum galiba numune göndermiyorlar maalesef 2 kiloluk alıp denemeniz gerekiyor.

Naturea diyeceğim ama stok sıkıntısı başınızı ağrıtır. True instinct veya bravery de deneyebilirsiniz. Ama yerinizde olsam proplan iyi geliyorsa zırt pırt mama değiştirmektense şöyle bir üç beş ay proplan kullanır sonra yavaş yavaş mama denerdim. Proplan kullanıyorum ben de, kakası iyi ama tüy dökme sorununu kesinlikle çözmedi mesela. Her bünyeye her mama olmuyor demek, arayıp bulmak gerek:/

betul18

naturea’yı seçici kediler bile sever mi acaba?