Kopeğim Garip Davranışlar Sergiliyo

Ardasahin1

Köpeğim sürekli ev kapısını kontrol ediyor ve kapıya atlıyor huysuz davranışlar sergiliyor bugün başladı dışarı çıkardım ama birşeye yaramadı.

2 CEVAP

puglife

Enerjisini yeterince atamıyor olabilir, davranışlarını ve hareketlerini iyi gözlemlemeye çalışın. Yapmasına engel olmaya çalışın. Hayatında değişen herhangi bir şey olduysa bu da tetikliyor olabilir.

zibityus

çünkü köpek sürüdeki yönetici köpek. sorumlulukların hepsi köpeğin üzerinde. kral ailesinin eğitimlerini alarak köpeğin üzerinden sorumlulukları almalı ve sürünün yöneticisi siz olmalısınız.