!!!!Çok Acil!!!!

Tekirvenusi

Kedim çok fazla kuru mama yiyor mama kabının her zaman dolu olmasını istiyor ölçülü vermek istediğim zaman yada vermeyince bağırıp duruyor şuan kilosu orta derecede ama bu gidişle obezite olabilir onu nasil alıştırabilirim ölçülü ve az mama yemeye?

8 CEVAP

BademSeker

Bravo vallahi ölçülü verenler iyi ugrasiyor. Ben hep mama kabini dolu tuttum en bastan beri. Öyle olunca gözü doydu sanirim doyunca birakiyor kendi. Aliskanlik meselesi sanirim

Hilalllllll

Mama kabını daha küçük alabilirsiniz

diablerose

dobişlik baslamadiysa verin gitsin. ben 1 yemek kasigi mama veriorm, bitmeye yakin 1 kasik daha veriorum. mama kabinda illaki 1 yemek kasigi kadar mama oluyor. onu da her ekledigimde süpürmüyor, kafasına estikçe gidip gelip atıştirio

diablerose

aksam uyumadan evvel de kabına 1,5 turk kahvesi fincani kadar mama koyuyorum, sabaha kadar yetiyor

PumCatLitter

Bizim de birçok kedimiz var sadece iki kedimiz de sizin gibi bir durum var. onlar mama konusunda da çok seçici oldukları için birçok mama değişikliği yaptık. bol aromalı bir mamayı sevdiler ancak mamanın besin değeri düşük olduğu için sürekli yemek istiyorlar. belki sizin mamanızda da böyle bir problem olabilir :)

Palyaco

Hazneli kullaniyorum gidip gelip az az yag orani az mamaları yada Light mama kullanabilirsiniz ben öyle yapıyorum kilosu cok iyi

Elliiiis

Valla benim evin iki yerinde mama kabı var ve ağzına kadar dolu ikiside ve ekstra olarak bir de yaş mama kabı var canı nasıl ne zaman isterse gidip gelip tıkırdatıyor.