Kedim Köy Ve Pire

Bal_lokma

Kedimle 1 haftadır köydeyiz ve bugün evimize geldik orda dışarıda dolaştı hep bi kere patisinde pire yakaladım bi kere de boynunda başka hiç çıkmadı bi kaşınması da yok sadece sağ kulağını bebekliğinden beri kaşır 2 güne bir veya hergün 1 ya da 2 defa farklı bi kaşınması olmadı herhangi bi yerinde birşey yok ilaç kullanmalımıyım ? Yoksa kaşınmadığı sürece kullanmayayım mı ?

2 CEVAP

batuhantopcu

Kıyamam yavrucuğa. İyi kötü bir pire damlası bulabilirseniz kediciğe fazla yerleşmeden aralamış olursunuz. Eve de yayılabilen cinsleri var dikkatli olun.

Reyyanhan

Damla vs bulamazsan sirkeli su ile sil kedicigi