Ankara Veteriner Önerisi Verebilecek Var Mı?

Ankara içerisinde yeni, temiz, odağı para olmayan, eve hizmeti olan bildiğiniz güvenilir veterinerler varsa paylaşabilir misiniz?

8 CEVAP

alabalik32

Dikmen girişinde gerçekten hayvanları çok seven. Ameliyat masasında bile öpen seve seve muayene eden Dorukgiller var. Youtube videolarıda var DoBiDa adlı. Tavsiye ederim.

simbakedi

ankarada yasasam ilk gidecegim yer dorukgiller olurdu

Uğur Pet Veteriner Kliniği muhabbet kuşlarında müthiş tecrübeliler. Muhabbet kuşu dışkı tahlili ve röntgen çekimleri oluyor. Muhabbet kuşuna bu kadar değer veren klinik diğer hayvan dostlarımızada en doğru teşhisleri koyacaktır. Ücret olarakda hakkettiklerini alıyorlar çünkü bir canı kurtarmaya çalışıyorlar evcil hayvanı olan her insan evcil hayvanına doğru teşhis ve tedavi uygulansın ister.

alabalik32

@mertalitokgoz
1 Nisanda oğlumu kısırlaştırdım. O akşamda tesadüfen bu videoyu gördüm.
Videoda ameliyat masasında yatan benim oğlum.
https://youtu.be/FTTEByHDu0M

yalkuzak

Mars veteriner kliniği

birkaç yerde görmüştüm videolarını fakat Ankara'da olabileceği hiç aklıma gelmemişti çok teşekkür ederim

Maşallah, çok tatlı. Bende erkek köpeğimi kısırlaştırmayı düşünüyorum, her geziye çıktığımızda kavgadan koşarak kaçmaktan bıktım hem de gerçekten çok faydalı olduğunu düşünüyorum, prostat, testis kanseri olsun birçok illetten kurtarıyor.

alabalik32

Tşk ederim. Kısırlaştırma ömürlerini uzatıyor. Araştırmışlar kısırlaştırılmış hayvanlar iyi bakılırsa diğerlerine göre en az 5 yıl fazla yaşıyorlarmış.