Bizim Şeker Hanim Köpek Mamasinin Hiç Bir Sekilde Olanini Yemiyor. Ne Yapmam Gerekir?

Nefes_zngn

Şeker sahiplendigimden oncesinde de zaten mama yemiyormus. Ben alistirmak icin tum mamalardan aldım ancak nafile. Onune tasina koydugumda hele hic bir sey yemiyor sadece elimden birkac lokma yerse yiyor ama mama degil. Onun mama yemesi icin ne yapmaliyim?

7 CEVAP

efruzg

Chihuahua :))

Cotontzu_Siri

Yaş mama karıştırın. Biliyorum çok berbat bir mama ama bonnie yaş mamaya bayılıyorlar.

efruzg

Yaş mama ile kuru mamayı karıştırıp vermeyi denediniz mi ?

HAY_DOST

Kaç yaşında veya kaç aylık?
Cinsi chihhua mı? (Kesin yanlış yazdım =)

Nefes_zngn

Suan 2 bucuk yasında ama ne yaptıysam fayda etmedi. Yas mamada kuru mamada yemiyor ne yazıkki

Betuuull

Kuru mamayı kemik suyu ile ıslatmayı deneyin

Kemik suyuna hayir demesi imkansiz. Mamasina karistirin biraz da yumusarsa mama cok sevecek. Zamanla alisir umarim. Bir de biraz pahali ama Acana tavsiye ederim simdiye kadar yemeyen kopek gormedim