Aşı Konusunda Kararsızım Yardımcı Olur Musunuz

oztasilares

Aşıları bitti en son lösemi aşısını yaptırmak istediğimi söyledim veteriner 20 gün sonra gelin yapalım dedi. İnternette kansızlığa neden olduğu yazıyor o kadar tehlikeli bir aşı mı ? Kimisi yaptırılması lazım diyor kimisi de yaptırmayın tehlikeli diyor yardım eder misiniz ? kedim 5 gün sonra 5 aylık olacak

21 CEVAP

yasement

Evet feline leukemia virüsü.

pamuk18pamuk

@yasement süper patici rozeti nasıl aliniyor?

yasement

Paticiden sonra aliniyor 1000 kez patilemen lazim sanirim

yasement

Anlamadim

yasement

Bilmiyorum öylemiymiş. Allah icin her konuya ölür, ölebilir yazma bu arada. Hoş değil.

yasement

Ben mochasla ile konusmustum bu arada onun yorumlari silinmis.d