Applaws Okyanus Balıklı Kullanan Var Mı Şuan Ya Da Önceden

Merhaba
Applaws okyanus balıklı kedi maması aldım. Numune paketlerini kedilerim yemesine rağmen. 1,8 kg olanını yemediler. Şekli, rengi, kokusu çok farklı. Çok üzgün ve sinirliyim aslında. Numune mama çok güzel kokuyor. Zaten yemelerinden belli. Kullanan var mı? Hangisiydi kullandığınız. Soldaki numune sağdaki 1.8 kg lık olan

11 CEVAP

Poncimin

Bildiğim ve okuduğum kadarıyla Applaws mamalar piyasadan toplatılıyor. 1 hafta önceki haberdi sanırsam. Yabancı kaynaklarda applaws warning falan diye aratıp bakın. İçeriği güzeldi ama kedileri hasta ettiği gözlemlenmiş. Bunların başında gıda zehirlenmesi hatta daha ciddi ölümcül hastalıklara sebebiyet vermiş. Pansitopeni, kan hücrelerinin (kırmızı, beyaz ve trombositler) sayısının hızla azaldığı ve ciddi hastalıklara neden olduğu nadir bir durumdur. Twitter üzerinden "Food Standarts Agency" adlı kaynak da belirtti bunu. Applaws maması bu hastalıklara sebebiyet verenlerden gözüküyor. Firma tüm mamalarını piyasadan toplamaya başladı. Dikkatli olun, içerik değişene ya da bu sorun düzelene kadar bu firmayı tercih etmeyin. Şuan güvensiz duruyor bu firma.

deniznergis

tester mamalar özel olarak üretilir inavosyan gibi düşünün .bunlar tüketiciyi çekmek içindir gerçek üründe ise gerçekler bambaşka olabiliyor.

HepsiPati

Mamayı neden aldınız?

Superisi814

Merhaba,
Applaws mamanın toplatildiği haberini verdi bir baska arkadaşimiz.Ve arastirdim bir cok kedide hastaliga sebep olduğu icin yurt dışında toplatilmakta hatta ülkemizde bu mamayi kullananlar hemen çöpe atsinlar.Applaws kullanicisiydim ve kedisi hasta olanlardan biri de benim diye tweetler atmişlar.Googledan sorgulatin görüceksiniz..
Mamayi çöpe atmalisiniz;üzgünüm.

Elliiiis

Sanki aldığınız mama bayat gibi duruyor.

Son kullanma tarihine daha 1 yıl var neredeyse. Hiç hava da almıyolar kpntrol ettim ama numune mamayla 1,8 arasındaki bu kadar farkı anlayamadım açıkçası kediler de yemedi. Numuneyi seçici kedim bile sevmişti

Satıcıyla görüştüm çok ilgili. Açık 6 kg lık bir mamanın fotoğrafını gönderdi numune mamayla aynıydı. Biraz daha denemek istiyorum beğenmezlerse elimdeki diğer mamaları iade edicem. Biraz fazla almıştım da :(

Sanırım elimdeki mamanın serisi daha farklı

Akveryem sitesinden

Evet bazı yurtdışı sitelerinde satışı durdurulmuş. Zaten iade etmiştim yemedikleri için

Applaws güzel mamaydı aslında ama hasta yaptığı ortaya çıkmış. Toplatılıyor deniyordu