Sitemizde Bir Köpek Doğum Yapmış

aysekrzm

sitemizde ara sıra beslediğim bir köpek vardı. hamile olduğunu bile bilmiyordum. ne yapabilirim onun için. daha önce hiç köpek bakmadım. tavsiyelerinizi yazın lütfen. şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

senaau

Eğer komsulariniz vs sorun çıkarmicaksa hayvanlara karşı ılımli bir çevrede oturuyorsanız onlara barınacak bir yer yapabilirsiniz. Tre nd yolda 300 kusur liraya kulübe var eğer kulübe alçak butceniz yoksa birkaç tahta muşamba örtü gibi şeylerden kendi imkanlarinizla bir yer yapabilirsiniz. Bir paket kuru mama alın çok pahalı birşey olmasına gerek yok bütçenizi zorlamicak şekilde her fiyata mama mevcut 15 kilo alırsanız daha iyi olur hem bebekler de 1 aylıktan sonra mamaya geçeceği için hepsine yetmiş olur. Birde konserve alırsınız. 6lı 12li ve 24lü şekilde satılıyor konserveler. Yaş mama ve kuru mama karıştırıp verirseniz onune bir de su koyarsanız rahatlıkla büyüyecektir yavrularını. Onun haricinde evde yaptığınız makarna ciğer tavuk gibi besinlerden de verebilirsiniz. Yoğurt ve yumurta verebilirsiniz yumurta çok iyi bir protein kaynağıdır ve emziren annelerin proteine ihtiyacı çok oluyor.

aysekrzm

çok teşekkürler