Kısır Kedi Maması

Pelinhnilep

2 kısır kedim var. Daha önce N&D marka 1,5 kiloluk mama aldım çok iyiydi özellikle tüyleri çok sağlıklı görünmüştü. Bu duruma sevinip 5 kg aldım bi’ sürü sorun yaşadım firma yeni mama gönderdi fakat tüyleri matlaştı dökülme ve kepeklenme oldu. Şimdi farklı bi mama kullanmak istiyorum. Hill’s düşünüyorum ama karar veremedim. Fikirlerinize önerilerinize ihtiyacım var. Hangi marka mama kullanmalıyım?

4 CEVAP

gurkanguller

royal canin cinse göre mamalarını öneririm

gurkanguller

orjin de alabilirsiniz

Ilayda_Meric

Ben kedim için Proplan kullanıyorum ve severek yiyor. Tüylerine de çok iyi geldi

Pofupof

Advance Hairball öneririm. Malt kullanmaya da gerek kalmıyor