Kedi Kumu Önerisi

Merhabaa 100 tl ve altı kedi kumu önerileriniz var mı mırmır dahil bir çok kedi kumu markası denedim hepsini max 5 günde tamamen dökmek zorunda kalıyorum ilk günden atık kalmaya başlıyor içlerinde

10 CEVAP

Palyaco

Pum cat yada jungle aloverali aktif karbonlu kullandım ikiside guzel jungle aloverali aktif karbonlu hem kokuyu guzel hapsediyor hem guzel topraklaniyor kedimde guzel kokuyor tuvaletten çıkınca 1 ay gidiyor ben ikisini karistiyorum

Yumosi

pelet öneririm çok daha uzun ömürlü oluyor. iki kedim var çok memnunum.

gurkanguller

ben hangi markaydı hatırlamıyorum ama turuncu paket beyaz bir kedi resmi vardı gerçekten güzeldi 5 kg 15 tl idi öneririm zaten çok ucuzduda size şunu öneririm akıllı kedi tuvaleti yaptığı gibi temizleyeninden petlebide bulabilirsiniz çok işe yarıyor

alabalik32

Tüm kumları denemiş biri olaraktan
Vancat Aktif Karbonluyu tek geçerim.

Salihaylmz

Kokulu kum kullanmamanız kediniz için daha iyi
Rokko ince taneli kedi kumu öneririm bentonit olarak güzel topaklanıyor kokuyu iyi hapsediyor
Pelet olarak ise lucky cats markalı pelete geçtik henüz karışık kullanıyoruz alışması için o yüzden öneririm veya öneremem diyemiyorum

teşekkür ederiim jungle kesinlikle deneyeceğim

diablerose

akkum marsilya sabunu kokulu
vancat aktif karbonlu

bunlar tam fiyat performans urunu.

simbakedi

feles kedi kumu kullaniyorum cok memnunum 0 toz olmasi nedeniyle aliyorum hep. topaklanmasi 6.5/10 denebilir bazen cisler prcalaniyor. koku olarak da ben gunde 2 kere temizleyip biraz da havalandirdigim icin hic koku sorunu yasamiyorum. havalandirmazsam kokan sey de cis ya da kaka degil kum kokusu oluyor. kokusuz kum ama kumun kokusu oluyor oda sadece

Pofupof

Vancat Aktif karbon üzerine tanımam. Koku 0. Sadece biraz tozuyor

Ben de kumu değiştirmek istiyorum vancat aktif karbonlu kedi kumunu herkes öneriyor onu deneyin