Bu İki Urun Arasindaki Fark Ne

Ceydayyavuzz

Arkadaslar ben bu iki urunude ayni urun saniyordum paketletmesi farkli diye dusunmustum ama sanirim icerik olarak da kullanim sebebi olarak da farklilar. Bilen var mi

6 CEVAP

Elliiiis

Biri almayan’da üretiliyor ve ondan dolayı fiyatı daha ucuz diye duymuştum. Doğru mu değil mi emin değilim

Zesinnn

İkisininde üretim yeri ve içeriği aynı üstünde daire olan paketi eski versiyon oluyor ve son kullanma tarihi bu senenin Ağustos ayında bitiyor satıcılar ellerinden çıkarmak için yarı fiyatına satıyor

Sznyll

İkisininde içeriğine baktım aynılar. Bir fark göremedim ben. Yenilenmiş hali olabilir bir tanesi. Çünkü hem dışı farklı hemde içeriğinde çok ufak farklılıklar var. Fakat kullanım amaçları aynı. Belki baktığım iste eksik yazmıştır bşr tanesinin içeriğini bilemiyorum.

Lakis

Aynısı geçen gün bi sitede dikkatimi çekti sordum son kullanma tarihi farklı dediler

tyguler

Vitamin değil de bunun antohairball maltında kıvam farkı varmıs bir videoda söylüyordu kullanan kişi

Ceydayyavuzz

Çok teşekkür ederim ilginiz için