Kedim Baharatlı Fıstık Yedi??‍♀️

tyguler

Bu ara kediler bayağı şölen yapıyor😅

Elimde baharatlı fıstık vardı kapı çalınca kalkarken bir tane yere düştü ben gelip alana kadar kedim onu mideye indirmiş.
1 taneden bir sey olur mu sade olsa sormazdım ama baharatlı diye sordum 1 taneden bir şey olur mu

3 CEVAP

tyguler

Başlıktaki emojiye nolmuş öyle ya ben başka bir şey koymuştum :/

eceyilmaez

Bir taneden hiçbir zaman bir şey olmaz bence 😂 toksik bir şey olsa bile miktari çok az olacağından sorun olmaz diye düşünüyorum.

blue_hpood

bir tanecikten bir şey olmaz:)