Kedimde Bir Sorun Mu Var

kedisever29

Merhaba kedim yaklaşık 1 haftadır kesinlikle oyun oynamıyor türlü türlü oltalar denedik kendi başına oynayabileceği oyuncaklarıda var topu vs ama kesinlikle oynamıyor onun yerine tüm gün uyuyor arada zorla oynatmaya çalıştığımızda bile isteksiz isteksiz peşinden yürüyor oltanın sadece en fazla 1 dakika 1 2 pati atıp bırakıyor yani bir kedi gibi zevkle istekle kovalamıyor onun yerine bitsinde gideyim havasında daha cok sürekli pencerenin önünde oturuyor ve orada uyuyor arada yer değiştiriyor başka yerde uyuyor ama günün 24 saati uyuyor diyebillirim arada kalkıp 2 3 miyavlayıp geri yatıyor bir sorun yok gibi sağlığında ama emin olamadım

5 CEVAP

kedisever29

Hatta yalnızca bir hafta değil bundan öncede zaten isteksiz di ama bu bir haftadır hiç oynamıyor

diablerose

saat kacta oynuosunuz? ben de kedimi miskin saniodum. megerse sabah 7de cok enerjikmis benim kız

kedisever29

Değişiyor belli bir saat yok gün içinde veya akşamları 10 ar dakika oynatıyorum zaten gerisi ni oynamıyor çekip gidiyor

aycylmz

Benim kedim de çekip gitmiyor ama oturup izliyor, kim kimi oynatıyor belli değil yani :) sıcaklar etki ediyor olabilir.

Sıcaklar etkiliyor olabilir ve bu onlar için de bunaltıcı oluyor . Onun haricinde karakterine bağlı olabilir . Ama eğer yemek yemesi de de azalma gibi olumsuz şeyler olursa veteriner hekime danışmanızı öneririm bazı kedilerde bu durumlarda depresyon görülebiliyor . Ama onun dışında gece siz uyurken oynuyor olabilir ve sabah uyumak istiyordur dinlenmek istiyordur . 💛🙂