Arkadaşlar Ne Yapacağım Bilemiyorum

blue_hpood

mahallemde bir kedi var, hamile. fakat öksürüyor ve öksürürken çıkan sesler hiç hoşuma gitmedi. kendisi çok sevecen. bu süreçte ne yapabilirim bilmiyorum. eve almak istesem doğum stresine katlanabilecek biri değilim. bu yasaklar sonrası arkadaşımla veterinere götürecektik fakat yasak sonuna kadar ya doğurursa ve onu bulamazsak? rizede olup geçici olarak bakabilecek biri var mı? en azından bu yasak sürecinde, sonrasında ben veterinere götüreceğim.

16 CEVAP

blue_hpood

MOGU bir geçici yuva bulmalıyım, yavrular en azından üç aylık olana kadar. fakat ben şu yarın bir veteriner arkadaşıma ulaşacağım. eğer orada geçici birini ayarlayamazsak sanırım başka birini aramaya devam edeceğim. teşekkürler.