Vancat Kum Hakkında Fikri Olanlar Bakabilir Mi

eceyilmaez

Anket

Aktif karbonlu
(10 oy)
Kalın taneli
(0 oy)
Toplam (10 oy)

Arkadaşlar MarCat aşırı aşırı kötü kokmaya başladı kapalı tuvalete rağmen. Tuvalet kokmasa bile kumun kendisi bir kötü kokuyor. Bu iksinden birisini deneyeyim bu sefer diyorum ama kararsız kaldım. Tek endişem kalın tanelide topaklanma sorunu yaşar miyim? Kullananlar düşüncelerini yazarsa sevinirim
(Vancat-aktif karbonlu ve Vancat-kokusuz kalın taneli)

2 CEVAP

Yumosi

Kalın tanelide topaklanma sorunu olmuyor. Bu yüzden endişe ediyorsanız karar etkeniniz bu olmasın. Kumlar genel olarak kokuyor. Çok üst düzey bir kum olmadığı sürece kokması ve bir süre sonra çamurlaşması çok normal. benim tavsiyem pelet kullanmanız olacak aslında. alışmaları zaman alıyor ama ben sonuçtan çok memnun kaldım.

eceyilmaez

peleti ekonomik açıdan tercih etmiyorum. Pahalı geliyor. Teşekkür ederim