Bunu Göstermem Lazıımm :))

Cumartesi günü kısırlaştırmamız var. Yakalık takıyorlar ancak bu kedim çok hareketli ve yakalığı kabul etmeyeceğini düşünerek kıyafet diktim. Youtube sağolsun :)) biraz bacakları dar olmuş garip yürüyor onları büyültücem onun dışında çok rahat görünüyor. Yakalık takmak istemeyenlere gelsin :)

11 CEVAP

tyguler

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş 😻

Beyzaduman

Allahım bu ne tatlılık böyle🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Elliiiis

Çok güzel olmuşş 🌸🌸

Ahahaha çok güzel:))))
Valla bende kısırlaştırma ameliyatı sonrası yakalık yerine bebekler için cıtcıtlı zıbın giydirmiştim:))
Hiç yalayamamışlardı:))
Aklınızda bulunsun:)
Veterinerimiz şook olmuştu nasıl böyle güzel muhafaza ettiniz diye😊😊
Hatta diğer hasta sahiplerine de önermil:))

Zıbın da çok mantıklıymış bulabılırsem bir yerde onu da alıcam iyi fikir:))

Sznyll

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık ♥️ Bende kedime kıyafet yapmıştım fakat kollarını yanlış yerden açınca bizimkide sizin kedi gibi oldu. Yürürken kendi kendine yana devriliyor 🤣🤣

Renklipati

Çok yakışmış garibim tuhaf şekilde ne oluyor diye bakıyor :)) bende yakın zamanda yaptıracağım şimdiden yigenimden Bebek zıbını aldım.. ayrıca belki estetik olur dikiş olmaz gerek kalmaz bizim vet.oyle dedi dikiş olmayacak yakalık ta olmayacak

Çok rahat edersiniz öyle olursa ben bu yptırdığım yere büyük kızımı da götürmüştüm onda normal dikiş ve yakalık vardı. Ama o daha uysal bir kedi. Tuhaf oldu gerçekten diğer kedim bunu kıyafetli görünce patakladı, tüylerini kabarttı.

Genişletince rahat oldu ama diğer kedim dövüyor ya kıyaferli olunca başka kedi sandı galiba

mihriii

biz de böyle bir şey kesmiştik taytımdan çok iyi oluyor

PumCatLitter

Emeğinize sağlık, yavrunuzun huzurunu düşünerek ne güzel bir şey yapmışsınız :)