Önerebileceğiniz Yavru Mama Markası

Oscar06

Herkese merhaba öncelikle kullanıpta memnun kaldığınız yavru kedi mama markası önerebilirmisiniz ?

16 CEVAP

eceyilmaez

Uzun süredir kullanmıyorum ama pek şikayet duymadım. Proplan diyorum

Geneticist

Hills Kitten Tuna şuan kullanıyoruz ND tavuklu narlı kullandık memnun kalmadık ishal yaptı yavruları kalan paketin yarısını sokak kedilerinin mamasına karıştırıyorum azar azar o yüzden Hills tavsiye edebilirim

AdaCoco

Öncelikle merhaba, her mama her kedinin vücudunda farklı bir tepki yaratıyor. Ben kedimi sahiplendiğimde eski evinde de Royal Canin Kitten kullanıyormuş. Devam ettim kullanmaya. Royal Canin kedime aşırı kilo aldırdı. ProPlan'ın içeriği fena değil ama hayvanlar üzerinde mamayı test ediyor. Masum mamayı tattırma gibi bir şey gelmesin aklınıza. Hayvanları zorla kafes içerisinde tutarak mamaları veriyorlar. ProPlan'ı tavsiye ederdim ama bu nedenden dolayı edemiyorum. Hills'in de her mama gibi kusurları var. Kedime mama aldığımda hediye olarak gelmişti sokaktaki kedime verdim ishal yaptı. Bütçeniz varsa N&D ve Acana mamalarını deneyebilirsiniz. Sizin kedinizde olumlu bir etkisi olabilir. Onun dışında çiğ beslemeyi de tavsiye ederim. Bununla alakalı bir link :
https://www.suzionline.com/cig-beslenme/kedilerde-cig-beslenme-cig-kedi-mamasi-nasil-hazirlanir/

melist35

proplan kitten en iyisi, vitamin protein değerleri çok iyi. ayrıca diğer hiçbir markada bulunmayan ve sadece anne sütünde bulunan kolostrum içeriğine sahip. bu da yavru kedilerin bağışıklığının daha güçlü olmasını ve daha sağlıklı büyümesini sağlıyor.

pablopicasso

Proplan Kitten

Sanabelle kittendan memnun kalmıştım. Nd nin önceki serilerinden memnundum ama yenisinden memnun kalmadım o yğzden onu önermiyorum.

Iremkayaaa

biz proplan kitten kullanıyorduk normalde ama kedim diş çıkartırken mama kırmakta zorlandığı ve bu mama da çok küçük olduğu için bütün bütün yutup kusmaya başladı sindiremediği için :D o yüzden friskies junior ve proplan kitten karışıtırıp veriyorum ikisi de güzel mamalar

diablerose

hic yavru kedim olmadi, yetiskin kedime royal canin kullaniorum. yavru kedim olsaydi royal canin proplan ve hills arasindan en uygun fiyatlisi hangisiyse onu tercih ederdim

tugbaakalem

hills kitten

Pofupof

Veteriner önerisiyle Advance kitten kullandım. Gayet memnundum. Kısırlaştırma sonrası da yavaş yavaş Advance Hairballa geçtik kedim uzun tüylü olduğu için

Lakis

Royal canin içeriği çöp kabul ediyorum ama kitten ile beslenenler memnun kalıyor genelde

Proplan Junior Optistart tavuklu ve pirinçli, kesinlikle tavsiye ederim

Catwork

Royal canin kitten yada babycat olanı asla şaşmam bu markadan çok güzel toparlyor vücudu hasta yavrular içinde kullanıyrm. Proplandan bukdar verim alamamştm yavruda

Nermintaskin012

Şöyle ki:
Cahiliyet dönemimde reflex kullanmıştım 1 ay kadar memnundum ama içeriği hoş değildi bu yüzden o zamanlar yeni yeni popüler olan prochoice'a geçmiştim ama ondan memnun kalmadık tüylerini matlaştırmıştı. Sonra ndye geçtik ocean serisiydi. Bize o zaman gayet iyi gelmişti ama şuan içerik hakkında soru işareti var ve şikayetleri fazla. Bütçe'niz varsa Acana daha düşük olarak ise fitmin veya sanabelle daha düşük golosi bir tık daha düşük olarak ise mystic önerebilirim tabi önce denemek için küçük paket almanız daha iyi olacaktır

SAYu

Proplan kitten yada Purina ikisinide afiyetle yedi bayağı hareketli ve enerjisi yerine geldi sokaktan sahiplendikte tüy konusunda çok dökülme farkı yok aralarında bence ben memnun kaldım açıkçası