Kedim Bugün Çok Agresif

Elliiiis

15 gündür yakalık vardı kedimde bugün çıkardım ve aşırı agresif bugün. Sürekli saldırıyor. Kucağa gelmiyor. Neden olanilir?

7 CEVAP

Sznyll

Yakalıkla rahat edememiştir ve sizde onu çıkartmayınca size sinirlemiş olabilir.

Elliiiis

Balkonda değil. Annem fobisini yenmeye başları. Korkasada evin her yerinde geziyor. Ve 10 güne yakındır burdayız çok mutluydu. Bugün yakalığı çıkınca böyle bir tavır sergiledi. Hatta gündüz hiç uyumadı bile.

diablerose

15 gundur gelio muydu

Elliiiis

Evet hep geliyordu. Çok uslu duruyordu aslında. Ama yakalık çıkınca bugün çıldırdı. Sürekli agresif, ısırıyor...

diablerose

oltasi var mi? varsa o bayağ alıyor kedi atarını

Elliiiis

Oltası yok alayım en kısa sürede

Gulsumce

Kedinizi anneniz istemediği için balkonda tutacağınızı yazmıştınız ondan olabilir