Pro Plan Puppy Small & Mini Somonlu Köpek Maması İyi Midir?

Merhaba, 2 aydır bu manayı kullanıyorum. Köpeğim 4 aylık Pomeranian. Bazı kötü yorumlar gördüm bu mama hakkında. Sizce bununla beslemeli miyim yoksa N&D, Royal Canin gibi markalar daha mı iyidir? Teşekkürler.

5 CEVAP

Morkie_Pascal

Mama alırken lütfen içeriğine dikkat edin. Mısır gluten soya gibi maddeler zararlıdır. Protein oranı %30 dan fazla olmalı. Vitaminleri içermeli. Tahıl olarak esmer pirinç, yulaf gibi yararlı tahılları barındırmalı. İçerik araştırmalarımıza göre Naturea markasını beğendik biz ardından orijen ve acana geliyor. Ancak bu markalar fiyat olarak yüksek eğer daha uygun bütçeli isterseniz Felicia markasını tavsiye ederiz. İçerik olarak zengin, uygun fiyatlı ve Türk malı.

Asasasac

Önerim fiyat pahalı ama zaten küçük ırk acana almanız olur

Budi

Biz hep proplani tercih ediyoruz. Sıkıntı yasamadik oğlumuz da cok seviyor

zibityus

pro plan royal canin hills içerikelri kalitesiz mamalar

End_19

Nd yi tavsiye etmiyorum şu sıralar çok sıkıntı ve şikayet car