Bu Kırmızılık Nedir?

Misisimi

Akşam böyle bir şey fark ettim, gün içerisinde yoktu. Bu kırmızılık nedir? Çizik falan mı acaba? Yardımcı olur musunuz?

7 CEVAP

Lakis

Buna çok çok benzeyen bi şey kızımda da vardı mantar için odun lambasıyla vs bakıldı hiçbi şey bulunamadı 2 gün sonra tüyleri döküldü teşhis koyamadılar bir türlü bir hafta geçtikten sonra annem videosunu çekmiş sürgülü dolabı kafa ata ata açıyor videoda sebep buydu. Baticon sürdüm iyi geldi tüyleri de çıktı. Kaşıma ya da çarpma olabilir diye düşündüm.

blue_hpood

kaşıtıp kanatmış olmasın?

senayarar

büyük ihtimalle kaşıyop kanatmıştır, bizimki de yapmıştı. birkaç güne geçmezse veterinere gidersiniz

Tırnağıyla yapmış olabilir. Birkaç gün bekleyin büyüme gibi bir şey gözlemlerseniz veterinere danışırsınız :)

simbakedi

@lakis kediniz delirmis olabilir mi :D o kadar guldum ki yazdiginiza

Misisimi

Çok teşekkürler

Yumosi

Kaşıyıp kanatma oluyor genelde. Eğer abartırsa kanatmayı yakalık takmanız gerekebilir.