Kedim Balkon Demirinde Yürüyor

iremaksell

kedim şu anda 2.5 aylık ve birkaç gündür balkonumuzun demirlerinde yürümeye başladı gördüğümde çok korktum fakat ani bir tepki vermedim. Çıktığı zamanlarda da sakince seslenip bir oyuncağını gösterip indirmeye çalışıyorum.fakat gerçekten bunu bir oyun haline getirecek olmasından çok endişeleniyorum.ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.

18 CEVAP

Zeytinlicorek

Benim de kedim biz balkona çıktığımızda gelmek istiyor kıyamayıp çıkarıyorum ama ya kucağımda duruyor ya da gözüm hep üzerinde, azıcık uzaklaşsın hemen alıyorum. Yalnız bırakmayın sakın balkona.

dollfacepersian

Baskay
Cevaplarınız için teşekkür ederim,çok yardımcı oldunuz

gozdeleo

dün benim oğlumda cıktı balkona ilk defa. 3 aylık benimkide cok korktuk elim ayağım titredi ama bende aynı şekilde ani tepki vermedim oyuncağını attım geldi. aşağı falan sarktı cok korktuk. ama ne olut ne olmaz artık kapatıyoruz balkonu.