Kedinin Dilinde Ve Dudağındaki Siyahlıklar Normal Mı?

pamuk18pamuk

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar! Kedimin dilindeki siyahlıklar sanki siyah birşey yemişte dilinde kalmış gibi mesela hani topitop yiyince dilimiz renkli olur ya onun gibi işte. Dudağına gelince ağızının altında ten rengi olması gereken yer siyah yani sizce bu normalmi?

8 CEVAP

Reyyanhan

Resm atsanız ?

nyancat

Bende ilk başta kedimin ağzında bazı yerler çürük sanıp endişelenmiştim meğerse tüylerinin koyu olduğu yerlere yakın ten rengi koyu renk fakat dilinde böyle bir şeye denk gelmedim

efruzg

Yen'i. Olan bir durummu bu?

efruzg

Peygamber efendimizin müezza adında bir kedisi varmış. Damağı lekeliymiş. Damağında leke olan kedilerin müezzanın soyundan geldiği düşünülüyor . Ve o leke olan kediler Uğur getirirmiş. O lekeden olabilir mi diye düşündüm ama bilemiyorum yanlış bilgi vermekte istemedim

nyancat

Bence siz en iyisi kedinizi veterinere götürün benim kedim ilk geldiğinde damağında yara varmış hiç belli etmedi keyifsiz bi durumu yoktu veteriner söyledi ilaç falan verdi hem içiniz rahat etmiş olur

pamuk18pamuk

@efruzg İlk geldiği zaman yoktu ama bir süredir var acaba büyüdüğünden midir bilemiyorum

pamuk18pamuk

@reyyanhan fotoğrafı yarın atarım gün ışığında

pamuk18pamuk

Aslında damağında değil