Arkadaslar Dün Erkek Kedimi Kısırlaştırdım. Etrafa Koku Bırakmayı Ne Zaman Bırakır?

Hilalkaya3435

Arkadaslar 2 yasında kedimi dün kısırlaştırdım. Kızgınlık belirtileri ve koku bırakması ne zaman kesilir? Tecrübeli arkadaslar yardımcı olursa cok sevinirim🙏🏻

6 CEVAP

Beyzaduman

Ben oğlumu öğrenmeden kısırlaştırdım.

Beyzaduman

Hormon vücudunda yaklaşık 2 ay dolaşmaya devam eder. Kızgınlık belirtileri bu süre içinde sürmeye devam eder. Ama spreylemeyi alışkanlık haline getirmiş olabilir belki. Zamanla anlarsınız.

Hilalkaya3435

Umarım kurtulabiliriz bu alışkanlıktan... tesekkür ederim. Sizde durum nasıl oldu?

Fazlilhan

Koku bırakma huyu kısırlaştırma yaptıktan sonra devam ettimi acaba. Suan aynı sorunu yaşıyorum da

nilah

çok mu kokuyor kokuyu tarif eder misiniz

Hilalkaya3435

Hayır bıraktı hemen,