Güvenilir Veteriner Önerisi

gulsahecem

Kedimizde ovaryum kalıntı sendromu gibi önemli bir hastalık var ve bu konuda bilgi almak bulunduğum yerde çok zor bu yüzden güvendiğiniz veterinerlerin kliniklerinin isimlerini yazabilirseniz çok memnun olurum konu hakkında bilgisi olup bilgi vermek isteyen de verebilirse çok yardımcı olur teşekkürler şimdiden

1 CEVAP

Ataşehir Veteriner Kliniği var, Kamelya çarşıda. İşlerinde çok iyiler ama biraz tuzlu maalesef. Arayıp konuşun isterseniz.