Nd Kedi Mamasi Nasıl???

Zeynooo

Yavru kedime royal canın kullanıyorum. Aslında çok memnunum çok severek tüketiyor. Fakat elime çok yağlı geldi mama kabini da yaglandiriyur . Çok yağlı gibi yani .bende ufak bir araştırma yaptım natürel delicious tahsilsiz mama buldum .kullanan var mı sizce nasıl. Yardim lütfen.

3 CEVAP

dollfacepersian

Royal canin içerik olarak iyi bir mama değil. Çünkü kimyasal koruyucular ile korunuyor,alerjen kötü tahılları bolca içeriyor. Kedinize şuradaki kriterlere göre mama seçmeniz sağlıklı ve yüksek kaliteli bir mama seçmenizi sağlar.
https://kedilibirhayat.com/saglikli-kedi-mamasi-nasil-olur/
N&D kedi maması yüksek kaliteli bir mamadır. Ben uzun süre düşük tahıllı formülünü kullandım kedimde ve çok memnun kaldım, Tavsiye ederim

Cotontzu_Siri

Royal canin ile nd arasındaki fark tartışılamaz bile. Royal canin iyi bir mama değil zaten. Nd çok güzel. Kinoa ve balkabağı serilerini öneririm.

Cotontzu_Siri

Şuraya göre seçin: reviews.com/cat-food/