Kedi'ye Arkadaş Jack Russell Mi Maltese Terrier Mi?

georgestaub

Arkadaşlar merak ettim bu iki ırktan hangisi kedilerle daha iyi arkadaş olur?

11 CEVAP

dollfacepersian

Yavruyken birlikte büyürlerse veya iki hayvanda birbirinin türlerine karşı olumsuz davranışlar sergilemiyorsa cinsi ne olursa olsun kedi ve köpek birlikte uyum içinde yaşayabilirler

Puppy730

:))

georgestaub

@siri

az önce annemi teyzemle konuşturdum, teyzemde de kedi var annemle konuştu annem kabul edecek gibi :D biladerim memlekette bakalım eve götürecek yine annemle konuşacam bende.

teyzeme sordum unutacağını sanmam dedi, zaten her an birlikteydik gece beraber uyuyorduk :D oğlum gelecek gibi gelişmeleri yazarım buraya

Puppy730

Ama köpekten köpeğe de değişebilir. O ihtimâl de var maalesef :/

Cotontzu_Siri

Belli olmaz, kedi bu. Bazısı 1 haftada unutuyor, bazısı unutmuyor. Ama unutmuşsa bile hatırlamasının zor olacağını düşünmüyorum.

georgestaub

Maltese terrier diyorsunuz :D

Puppy730

Aynen :D

Cotontzu_Siri

Shih tzu. Bunlardan maltese.

georgestaub

@siri

hocam canım çok sıkkın yazlığa geldik oğlumu aldığım yere bıraktım kurbandan sonra alabilirim yani iki ay sonra o zamana ne olur bilmiyorum ilk bıraktığımda yerde sürüne sürüne gezdi çok korktu sonra annesi geldi kokladı onu neyse sorun çıkmadı annesi kabullendi, ama canım gerçekten çok sıkkın yazlığa gitmeyecektim ama annem getirtmek için o meşhur korkusunu devreye soktu istemiyorum dedi bıraktım yazlıktayım şimdi bugün konusunu açtım dönünce alalım dedim yarın konuşuruz dedi, şimdi iki ay sonra alsak beni unutmuş mudur onuda düşünüyorum bilmiyorum.

TheTurk

Jack Russell değil :)

Feronia

@TheTurk
Lütfen eski soruları cevaplamayın. Yeniler geride kalıyor.