Kedimin Kulaklarındaki Yırtığa Benzeyen Şeyler

Fotoğrafta çok belli oluyormu bilmiyorum ama, bugün annemle Keke'nin kulağında bu yırtığı/boşluğu farkettik(her iki kulağında da aynı yerde var). Deriyle et aralanmış gibi gözüküyor , herhangi bi kanama da yok. Belki daha eskiden vardı biz yeni farkettik bilemiyorum. Veya kedilerde olan bir şey mi?

5 CEVAP

kittycat

Bu her kedide var ki zaten

:) ilk kez kedi besliyorum ve daha önce de hiç bir kediyi tutup kulağına bakma girişiminde bulunmadım

efruzg

Aynen her kedide olan birşey :)

efruzg

Benimde ilk deneyim bende sizin gibi farketmiştim ikiside aynı olunca endişelenmedim o yüzden =)

Lesiment

Merhaba , Bu durum her kedide var . Yani normal olan bir şey .