Arkadaşlar Acil Yavrular İçin

adayildirim

sokak kedisi yavruladı bir apartmanın boşluğuna yavrulamış apartmanın sahibi istemiyor bizim baktığımız kediydi almamız gerekiyor nasıl almalıyız yaşayan oldu mu daha önce yavruları ellemeden, eldivenle boxa koysak anneyle beraber güvenli ve sakin bir arka bahçemiz var oraya koyup yukarı balkondan su ve mama sallandıracağız ama nasıl almalıyız yaşayan olduysa bilgi verebilir mi eldivenle alıp boxa koysak annesi yine reddeder mi? daha ilk doğumu bu

4 CEVAP

Renklipati

Alabilirsiniz kesinlikle çıplak elle almayın eldivenle alın.. başıma geldi benimde karton kutu ayarladım anne ve 4 yavruyu apartmanın yangın merdiveninde baktım 2,5 ay

adayildirim

eldivenle alırsak anne kedi yavruları ihmal etmez değil mi? kutuya yavruları alsak anne de herhalde girer inşallah

İnsan kokusu sindiği zaman yavruları reddediyor diye biliyorum. Başıma gelmedi ama eldivenle alınırsa sorun olacağını düşünmüyorum. Saç boyama eldivenleri var şeffaf onlarda koku vs de olmuyor. Tavsiye ederim.

Renklipati

Etmez merak etmeyin yavruları alınca annede gelip kartona girdi,2,5 ay hiç ayrılmadı yanlarından ben mama su yaş mama verdim sürekli hatta bir yavru hep kenarda kalıp ememiyordu zayıf düştü onuda elviven takıp ben memeye koyuyordum emiyordu oda büyüdü..