Ağzınin Kenarlarında Köpük Vardı

Patialfa

Merhabalar köpeğim 3 gün önce evden kaçmıştı mahallede başı boş gezen bir pitbul cinsi köpek köpeğimin burun çevresini yaraladı bugün neredeyse 4 bin adımlık yürüyüş yaptık geldikten 2,3 saat sonra balkonda otururken fark ettim ağzının kenarlarinda köpük vardi ve bazen bahçemizde kurbağa olabiliyor neyden anlamadım ama köpük azdı şuanda birşey yok ama

5 CEVAP

Renklipati

Köpekten pek anlamıyorum,o yüzden yazdım arkadaşlar görsün bilenler cevap yazar..
Ayrıca dikkat edin bir daha kaçmasın başına daha kötüsü gelebilir

Patialfa

Veterinere bakmadı sadece 9 gün dikkat edin dedi am benide issirdi kimsede birşey soylemiyor

Elliiiis

Kuduzdan şüpheleniyorsanız. İnternette kuduz belirtilerini okuyup dikkat edebilirsiniz. Ayrıca veteriner hekiminizi değiştirmenizi tavsiye ederim. Kuduz aşısı tam mıydı köpeğinizin?

Patialfa

Evet tam o köpeğimde varmis sahibine ulaştik ağzındaki köpük neden vardı acaba onu bilmiyorum

Superisi814

Merhaba,
Kedi köpek agiz kenarijda köpük bir cok nedenden olabilir.Mesela zehirlenmiş bir hayvan beyaz köpük kusar.Sizinkin de sanmiyorum uzun yürüyüş yapmişsiniz.Mesela bazen cok hararetli olduklarinda salya akar ve hafif köpük olur. Ya da baska bir cok sebepten.Bazi hastaliklarda kanli köpüklenmiş salya akar.Sizin tarifiniz ile buradan teşhis konulamaz.Tahmin yürütebiliriz en fazla.Sadece veterinerinizi anlayamadim.9 gün takip edin demiş, kuduz ihtimalinde de takip edilir.Hayvanin ölmesi tehlikelidir.Belki sizin de aşi olmaniz gerekebilir.
Baska bir veterinere ulasin lütfen.
Diger köpegin asi karnesini gördünüz mü ? Tam oldugundan emin misiniz ?