Kedimi Dışarı Cıkardım

gozdeleo

arkadaşlar merhabalar iyi geceler. biz ailemle birlikte dışarı cıktık eve yakın baya yeşil çimenli bir park var. kedim 3 aylık aşıları falan tam. onuda dışarı çıkardık tasması vardı. orda baya bi dolandı. koşturdu falan. eve geldik baya yabanileşti yani atlayıp zıplayıp duruyor. hiç koşmadığı kadar hızlı koşturuyor. nedeni sizce dışarı cıkarmam mı? dışarıya merakı olurmu tekrardan? teşekkür ederim. :))

3 CEVAP

Lesiment

Merhaba gozdeleo , nedeni ikisi de değil . Nedeni sadece , kediler geceleri kendilerini daha mutlu hissettikleri için , sadece oyun amaçlı yapmış . Yani nedeni kediyi dışarı çıkarmanız ya da dışarıya meraklı olduğu için değil . Yani bu durum çoğu kedide görülür . Kediniz 3 aylık olduğu için oyuna birazcık meraklı olabilir :)

Benim1kedimvar

Yavru kediler daha oyuncu olurlar ve geceleri daha cok kosturur daha cok hareket ederler

BlindCat

Benım kedim dediklerinizi sabahın altısında yapıyor bir benim odama koşuyor bir annemgilin odasına sonra geliyor güzümü falan yaloyor yanı sabah altıda ayaktayız :)