Çiğ Besleme

blue_hpood

arkadaşlar, kedimi sahiplendirmiştim fakat sahibiyle hâlâ irtibat hâlindeyiz. kendisiyle konuştum, çiğ beslemeye geçmek konusunda. denemeye karar verdik. bu yüzden aranızda çiğ besleme yapan varsa önerebileceğiniz şeyleri bekliyorum😊

6 CEVAP

Çiğ beslenme başlığı açılınca ben de mutlu oluyorum sjgnfdsnf

Nedense mutlu oldum bu soruya şskxşekxşa deneyimim 0 ama yorum yapayım üstte dursun

sultansbutler

@Afedersinizamasakinm @topacgilalev parazit yaparcılar gelmeden 👀 kdmwkdkks

sultansbutler

facebook ingilizce raw grup bu gruba katılmadıysanız onu öneririm. bana da burdan bir üye atmıştı iyi ki atmış. ben çok yardımcı buldum. dummies tariflerden, dengeli diy çiğ besleme için hesap makinesine, tarifler nasıl hazırlanır gibi şeylerin yanında oldukça bilgilendirici belgeler de var grupta. çiğ beslemeye dair genel şeyler biliyordum ama bu grup çok yardımcı oldu. ayrıca türkçe gruplar da var ama onlar daha çok köpek ağırlıklı oluyor.

deniznergis

çiğ beslenmeye başlarsam temizlenmiş bıldırcın ile başlıyacagım .kemiklerini kırması sindirmesi rahat olsun diye

blue_hpood

sultansbutler ingilizcem pek yeterli olur mu bilemiyorum ama bakacağım, çok teşekkür ederim:)