Kedim Yemek Yemiyor

Lifos34

Arkadaslar merhaba 4 gün önce kedimi veterinere götürdüm alerji olmustu iğne yapıldı çok strese girmişti giderken 2 gündür azda olsa mama yiyordu bugün hiç yemedi az bisey ödül maması verdim onları yedi bağışıklığı düşer diye korkuyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin

4 CEVAP

dezgicavus

Yaş mama, yoğurt, kefir, haşlama tavuk/et ya da suyu hiçbirini mi yemiyor. Bence aklınıza gelen alternatifleri deneyin :( çok geçmiş olsun.

Lifos34

Tavuk veremiyorum alerjisi var yoğurt kefir normalde de yemiyordu zaten

tugika

seçici kedi maması siparisi verin hemen royal canin benim kedim de çok az yer gün içinde bunu yiyor ve sıvı odul mamasi kullanın veterinerden korkuyordur belki ama iştah açıcı iğneler oluyor bir konuşun yapmalarını isteyin

Lifos34

Yarın advance sensitiv almayı düşünüyorum acaba iyi olur mu