Bilmiyordum, Hasta Kedimi Çiftleştirdim.

Bu bir soru değildir vicdanımı rahatlatmak için bir yere ihtiyacım vardı.
Benim bir scottish fold, kırık kulaklı kedim var. Yıllar önce 17 yaşımdayken kırık kulaklı, şirin, farklı diye beğendim aileme aldırdım. O zamanlarda hasta filan deniyordu da dik kulaklı ile çiftleşirse sorun olmaz diyenlere inandım. Sonra kedimi 1 yaşındayken çiftleştirdim 1 erkek kırık kulaklı yavruyu kendime aldım diğer 5 yavruyu dağıttım. Sonraki yıllarda bu hastalığı gerçeklerini öğrendim. Yıllarca yıllarca içim içimi kemirdi kendi kendime "bak senin kedilerin iyi bir şeyi yok 2 yaşına, 3 yaşına... 10 yaşında bir şey yok rahat ol, yavrularda da bir şey yoktur" diye diye avuttum. Şimdi doğuran kedim 13 yaşında ve eklem rahatsızlığı çıktı.😭

Doğmasına vesile oldupum yavruların torunlarının torunları olmuştur, şimdi bu iğrenç çarkın parçası oldum. İlk kedimin yavrusu olan erkek kedim 12 yaşında ona da bir şey olur mu? Erkek kedimin kardeşlerinden birine ulaştım, eski komşumuz vermiştim 11 yaşındayken onun durumu çok ilerlemiş uyutmuşlar. 😖 Çok kötü hissediyorum kendimi, hepsi tek tek benzer kaderlerimi paylaşıcaklar ya kaldıramam bunu. O kadar iyi bakmıştım hiç bir şeyini eksik etmemiştim...

18 CEVAP

ailur0phile

İnternetten bir şeyleri bulmak araştırmak zor değil. Anlamadığım kadarıyla 13 yıldır bu cins kedi besliyormussunuz. Acaba bu insnalar ne diyor diye arayıp bakabilirsiniz. Bir sürü makale var bunlarla ilgili.

Ixterenet

Sizi linçlemeyeceğim lütfen arkadaşlar sizde linçlemeyin. Yaoacak maalesef hiçbirşey yok Allah yavrulara yardım etsin..

PixiesBalex

Size üzülmeyin diyemem ama bu yükü bilrek almamışsın sonuçta, bilerek yapacağını düşünmüyorum , yükün ağır, çok üzücü ve acı verici olsa gerek. Kendini suçlamaya da gerek yok... Her insan hata yapar yanlışa inanabilir... Umarım yavrucakların bir şryi kalmaz sen de mutlu olursun.