Kedime Kardeş Düşünüyorum Ama

Zlatan

Böyle başlığa yazınca garip durdu ama kedime bi tane arkadaş düşünüyorum kedim dişi her ne kadar profilinde erkek yazsa da 3 aylık oldu olacak ama diğer kedilere hep tıslıyo hazır çok büyümemişken alyım diyorum ama bence ona da kızacak tıslayacak. Ama bi kedi mutlaka almalıyım çünkü kedimin canı sıkılıyodur diye ödüm kopuyo. Yeni kedi alsam nasıl kabul ettiririm ? Depresyona girmesini istemiyorum

3 CEVAP

vizardon

Zamanla alışıyorlar ama karakterini bilmeniz lazım benim kedim bir süre kızıp sonra alışabilseydi alırdım ben de ikinci bir kedi ama o tamamen asosyal bir kedi, sokakta birlikte büyüdüğü kedileri dahi kendine yaklaştırmıyordu, tıslıyordu, parti atıyordu.

Zlatan

Aslında çok oyuncu falan ama huyunu tam bende bilemiyorum başka kedilerle çok yanyqna gelmedi. Dışardakikere de dyılık taslıyo ama bn yine de deniycem birinin kedisiyle alışırsa alırım. Teşekkür ederim .

bircgim

3 aylık yavru kedilerimiz var bazen komşuma veriyorum bir kaçını bigüb kalıyolar grri dönüyolar onlarda aynı tıslayıp duruyor kardeş oldukları halde ama bi kaç gün snr alışıyolar oynamaya başlıyorlar yavrularımı sahiplendirmek istiyorum bende bakımları gittikçe zorlaşıyor 5 yavru kolay değil