Obivan Mama

Sahraak

İçeriği kaliteli bir mama arayışındayım bir kaç veteriner obivan önerdi inceledim %50 gerçek et var yazıyor içeriğinde kullanan varmı görüşlerinizi alabilirmiyim.

2 CEVAP

Beyzaduman

İçinde kurutulmuş oran genelde 28 civarı gördüğüm kadarıyla. Daha sonra ya ...... unu ya da baldo pirinç ve mısır görüyorum.Un diyince de gerçek et düşünmeyin, kabuk, kafa, ayak vs. oluyor. Yani, çok aman amanlık bir mama değil.

@Beyzaduman Çağatay firmasının ürettiği mamadaki et sadece yenilebilir kısımlardan oluşur yanlış bilgilendirme yapmayın.