Mama Yerken Göz Sulanması

DAMLAYMANAV

Merhaba arkadaşlar, kedim ne zaman mama, ödül çubuğu vs yese gözleri sulanıyor, resmen yaş akıyor. Sebebi ne olabilir?

3 CEVAP

veterinere gitmelisin, kedilerde gözyaşı normal değil. sorun tam olarak ne bilmiyorum ama veterinere gitmen iyi olur

Oqrenerde06

Cins kedilerin çoğun da bu tarz yaşarmalar normal kabul ediliyor herhangi bir renkli enfeksiyon akıntısı yok ise. Düzenli aralıklarla pamuk ve crstalin sprey ile silmenizi tavsiye ederim.

DAMLAYMANAV

Sadece bir şeyler yerken oluyor. Normalde olmuyor.