Kedimin Çenesinde Ne Olabilir ?

Blackcat34

Arkadaşlar merhaba. Kedimin çenesinde tuhaf bir şey oldu. Nasıl anlatayım. Sanki siyah noktalar var ama ben oynadıkça o noktalar tüylerin üstüne çıkıyor. Nasıl anlatayım bilemedim foto ekliyorum. Anlayabilen varsa ve yazarsa çok sevinirim

7 CEVAP

mihriii

akne bunlar yarı sirke yarı su karıştırıp pamukla silebilirsiniz

Blackcat34

Çook teşekkür ederim 🙏🏼 gazlı bez ve temizleme losyonu ile o noktalar gazlı beze geldi çıkıyor yani

diablerose

mama kabınızi plastik kullaniosaniz ondan kaynaklanmis olabilir

Superisi814

Mama ve su kaplariniz plastikse cam, porselen, seramik ya da celik gibi bir seçeneğe geçin.

Findikthecat

Kedi aknesi, İnternete zararsız çeşitli yöntemler var geçirmek için bakabilirsiniz. Özellikle su ile seyreltilmiş sirke ile temizleyebilirsiniz

alabalik32

Akne bu yarı sulu sirkeyle biraz bastırarak silin. Eğer bakılmazsa altı kökleniyor ve çoğalıyor. Kediye ızdırap yani. Fazla yaşmama yemekten ve mama kabının yerde olmasından oluyor genellikle mümkünse mama kabı biraz yerden yukarda olsun ki çenesi yaşmamayla fazla temas etmesin.

Blackcat34

Mama kabım seramik ve cam sürekli değiştiriyorum 🥺