Kedimim Poposuna Kuma Yapışıyor

BlindCat

Oyle böyle değil bildiğiniz arasına yapışıyor ve ben kumumu değiştiricem ince taneli kum kullandığım için oluyor siz bana kum önerirmisiniz ve topaklanmayan kum nasıl kullanılıyor ?

5 CEVAP

Zeynooo

Ben silica kum un içine ince taneli karıştırdım. Bir süre sonra küçük taneliler Gözün e girdi patilerine sıkıştı. Bende sade silica doldurdum . Koku falan yok gayet kullanışlı bence.

Silika kumları diyorsan ben memnun kalmadım, patileri soyuldu hep kedimin

nyancat

Kediniz çok küçükse oluyor bi süre bi pamuğu ıslatıp temizleyin büyüyünce çok fazla olmuyor

BlindCat

Silica kum nasıl bir şey nasıl kullanılıyor bana özelden yazarsanız sevinirim :)

BlindCat

@Zeynoo