Çok Acilll Bakarmısıniz Çok Önemli

kuruvasan

Kedim uyanınca farkettim etrafı kan olmuş ne yapmalıyım

15 CEVAP

Lakis

Veteriner hekime gitmeniz gerek :(

eneskolon

veteriner kapalıysa yinede bir kaç veteriner daha aramayı dene illaki açık olan vardır bilgi al allah göstermesin belki ciddi bir durum vardır

indovf

Veterinerimiz bepanthol, o yoksa hametan sürebilirsiniz demişti. İkisi de mikrop kapma ihtimalini azaltıyormuş

kuruvasan

Şuan kapalıymış yarın getirin dedi

Lakis

Dikişleri kaç günlük

diablerose

kedinizin suan ahvali nasil keyfi yerinde mi

kuruvasan

5 günlük çarşamba günü kisirlastirilmisti

kuruvasan

Evet at gibi koşturuyo evde banamısın demiyo

kuruvasan

Yerinde durmuyoki doğru düzgün

Lakis

Çok fazla hareket etti mi atlama vs bir de aşırı bir yalama fark ettiniz mi ameliyat bölgesini

Lakis

Baticon sürebilirsiniz

kuruvasan

Evet baya hareket ediyo diksine bisey olmasın diye oynamıyorum busefer kendi at gibi koşturuyo evin içinde orda oraya zıplıyo

kuruvasan

Veterinerimize dedik baticon sürün dedi yarında getirin iğne yapalım drdi

kuruvasan

Ama evde baticonda yokki napcam

Kantaron yağı sürebilrsiniz benim kedimin de dikişi açılmıştı kantaron yağı sürdüm baya iyi oldu