Tahıllı Mama Mı Düşük Tahıllı Mama Mı?

Anket

N&D Düşük Tahıllı
(6 oy)
N&D Tahılsız
(9 oy)
Pro Plan kullanmaya devam et
(5 oy)
Toplam (20 oy)

Sizce hangisi daha iyi? N&D Pumpkin Tahılsız Kuzulu Yavru Köpek Maması mı, yoksa N&D Düşük Tahıllı Kuzulu Yavru Köpek Maması mı? Şu an kullandığım mama Pro Plan Somonlu Küçük Irk Yavru Köpek Maması. Ve değiştirmeyi düşünüyorum yazdığım 2 N&D mamadan biriyle. Sizce mantıklı olur mu ve hangisi tercih edilmeli?

4 CEVAP

Köpeğim 4 aylık Pomeranian. Başlık yanlış olmuş, biri tahılsız diğeri düşük tahıllı.

sultansbutler

tercihen tahılsız ilk seçenek olmalı. ama her mama her pette aynı etkiyi göstermiyor. baktınız tahılsız iyi gelmedi farklı tahılsız seri deneyin, tahılsızların hepsi iyi gelmediyse yarı tahıllı serilerden denersiniz.

ND deneyip hiç risk almayın resmen şikayet yağıyor. Proplan deseniz, paranıza yazık. Bu aralıkta brit care veya sanabella deneyebilirsiniz. Brit Care'in mamalarının çoğu tahılsız ama sanabellayı bilmiyorum tam.

diablerose

proplan lezzetini tatmis bi kedi nd sever mi emin degilim