Kedinizin Tek Başına Oynadığı Oyuncaklar

dezgicavus

Yüksek lisans yapıyorum ve aynı zamanda çalışıyorum. Bu ay yüksek lisans sebebi ile çok yoğunum sabah 9 gece 1 bilgisayar başındayım iş dışında neredeyse. Normalde günde 2-3 saat oyun oynatırdım ama bu aralar 10-15 dk ve yetmiyor, sıkılıyor. Balkonda vakit geçiriyor ama oda yetmiyor. Bu süreçte ona yeni oyuncaklar almayı düşünüyorum kendi kendine oynayabileceği. Denediğiniz bu tarz oyuncaklar var mı tavsiye edebileceğiniz. Ailem de sağlıkçı ve çok nöbet tutuyorlar bu aralar yorgun oluyorlar :( çözüm bulamadım, odama da alamıyorum rahat durmuyor.

15 CEVAP

Ne kadar oyuncağı olursa olsun sizle oynamayı çok daha fazla isteyecektir. Benimki 3 katlı toplu oyuncak ve hacıyatmaz ile çok oynuyor.
Ek olarak, yorumlarda saç lastiği yazanları gördüm. Her Kedi yapmaz tabii ama yabancı cisim yutma eğiliminde olan kediler saç lastiği yiyebilir. Riskli bir durum. Her ihtimale karşı vermemek daha iyi.

zeynpsde

valla bizimki iyi para verip aldığımız hicbi şeyle oynamıyo, ilk sahiplendiğimiz zaman evde oyuncak olmadığından anahtarlıgımdaki peluş oyuncağı vermiştim oyalansın diye, deli oluyor onu görünce. bir de babam bir oyuncak almış renkli hasır çubuk gibi ikili satılıyor birini kaybettiğimiz için almak istedim aldığı petshop hariç ne baska yerde ne de internette bulamadım ama bayıla bayıla oynuyor attığımızda koşa koşa ağzında getiriyor baya köpekle oynar gibi at getir oynuyoruz :D o oyuncağın ne olayı var anlamadım fotoğraf ekleyebiliyor olsam ekleyeyim de.. 1 tllik ses çıkartan hasır toplar, buruşturulmuş kagıt, şişe kapağı, yün, çorap da sevdikleri arasinda

x_queen

Benim oğlumda uzun pipete deli oluyor. Birde geçen gün ben erik yerken tabağımdan bi tane çaldı onunla 20 dakka boyunca koşturdu. Evin heryerini gezdirdi onunla. Para verip aldığım oyuncaklarla oynamıyor ben yazık ki 🤷‍♀️

dezgicavus

Ya benim salak zilli topu seviyor ama bir şeyin altına girince (alabileceği bir yer) almıyor dönüp gidiyor :( şuan tüm oyuncakları odama topluyorum, arada çıkınca birini önüne atıyorum biraz oyalanıyor :D

Lazer son çare gibi duruyor şu durumda. Çok çok sıkıştığınız zamanlar nadiren kullanabilirsiniz

Palyaco

Kedi tuneli bide cantit isikli oyun çemberi benim kedimde yanliz oynuyor

deniznergis

plastik halka plastik kapaklar saç lastikleri en bayıldıgı uzun pipetler

ezginiko

Zilli toplar olabilir. Bizim oğlan sesini duyduğu an yatağından fırlayıp oynamak istiyor. Peşinde koşup durur sıkılmadan. Bence severek oynar :)

pablopicasso

Aliminyum folyadan top yapın ve atın. Ağızında taşıyacak büyüklükte. Çıldıracaktır.

diablerose

3katli toplu oyuncak

Insan

Aklıma bir fikir gelmişti daha denemedim ama fikir şu:
Pringles kutusuna mamanın biraz zor geçebileceği delikeler açacaktım ve içine mama koyup kapağını kapatacaktım.Kedi de onla oynarken sıkılmayacak vede karnını doyurmuş olacaktı.
Daha denemedim ama isterseniz deneyebilirsiniz.

Ekindegss

Saç tokasını bağlayıp önüne atıyorum bayılıyor bir de faresi var küçük onu da seviyor.

dezgicavus

Herkese çok teşekkür ederim, elimde olmayanları mutlaka deneyeceğim. Gidip gelip kapımda miyavlıyor çok üzülüyorum :(

otomatik lazer ışığı var ondan alabilirsin (parası nedir bilmiyom)

Beyzaduman

İçi zilli pinpon topu.

Ne oyuncakları var sıpanın dönüpte bakmıyor. Ruhu fakir benim oğluşumun herhalde 😂