Kilo Aldırmak İçin Mama Seçeneği. Anket De Var Cevaplarsanız Lütfen.

Anket

Proplan Kitten Başla.
(7 oy)
Acana devam et.
(15 oy)
Başka mama önerim var.
(3 oy)
Toplam (25 oy)

Şuan acana first feast kullanıyoruz fakat kedım 1 yaşında 2.6 KG falan biraz zayıf kilo aldırmak için proplana geçmelimiyim yoksa Acana mı kullanmaya devam etmeliyim anket yaptım lütfen cevaplarsanız. Az miktar proplan aldık beğendi fazlaca acana da yiyor bayıla bayıla da olmasa da

16 CEVAP

Oqrenerde06

Tavuk Eti %20
Kurutulmuş Kanatlı Proteini
Pirinç
Buğday
Gluten Unu
Hayvansal Yağ
Mısır
Mısır Gluten Unu
Bezelye Proteini Konsantresi
Mısır Nişastası
Kurutulmuş Yumurta
Mineraller
Sakatat
Mayalar
Balık Yağı
Kolostrum %0,1
Analiz Değeri

Ham Protein: %40
Ham Yağ: %20
Ham Selüloz: %1.0
DHA %0.05
İnorganik Madde %7.5
Besin Katkı Maddeleri

Vit A 36000
Vit D 1200
Vit E 670mg/kg
Vit C 140
Demir Sülfat Monohidrat F87
Kalsiyum İyodat Anhidre I2.2
Bakır Sülfat Pentahidrat U13
Mangan Sülfat Monohidrat Mn 41
Çinko Sülfat Monohidrat Zn 130
Sodyum Selenit Se 0.12
Antioksidanlar
Bu da proplan mamalar da nişasta ve bu kadar tahıl gluten bulunması vloglar da çok iyi söylenmiyor. Benim kedim de proplan çok sevdi fakat kararsızım.