Kilo Aldırmak İçin Mama Seçeneği. Anket De Var Cevaplarsanız Lütfen.

Anket

Proplan Kitten Başla.
(7 oy)
Acana devam et.
(15 oy)
Başka mama önerim var.
(3 oy)
Toplam (25 oy)

Şuan acana first feast kullanıyoruz fakat kedım 1 yaşında 2.6 KG falan biraz zayıf kilo aldırmak için proplana geçmelimiyim yoksa Acana mı kullanmaya devam etmeliyim anket yaptım lütfen cevaplarsanız. Az miktar proplan aldık beğendi fazlaca acana da yiyor bayıla bayıla da olmasa da

16 CEVAP

Elliiiis

Kediniz kısır mı?

diablerose

acana seviosa proplana alistirmayin bence

Elliiiis

Kısırlaşınca zaten kilo alır direkt kısır mamaya geçmezsiniz. Yaş mamalarla desteklersiniz çok güzel kilolanır.

diablerose

proplanin tadina varirsa acanaya dönemeyebilirsiniz. o yuzden. :))

@DİABBLEROSE Proplandan Biraz koydum hayatın da ılk defa mama görmus gibi yedi ben de anlamadım :D

simbakedi

nd deneyebilirsiniz aslinda proplan kadar dusmemis olursunuz. ama bu aralar ishal sorunlariyla karsilasiyor herkes benim de kedimin kakasini yumusatti ama 10 gunde gecti ishal olmadi. cok ishal olup 10 gun sonra normale donenler de var. proplana gecmeyin bence sonra acana tekrar donemezsiniz. proplani daha cok severek yemesinin sebebi icerigi acanaya gore daha kotu oldugu icin ona bizim yedigimiz hamburger pizza gibi geliyor olmasi acana ispanak gibi geliyordur (bizim bakis acimiza gore :D) belki acananin farkli bir tadini deneyebilirsiniz

Siyammm

Acanadan proplana geçmek mercedesten tofaşa geçmek gibi bişey . Daha fazla yaş mama verebilirsiniz. Sıkıldığında acananin baska aromasina geçin.

gulsundusmez

proplan royal bunlar aromalı ve kediler bu yüzden seviyor.Ben hilss aldım sanki brokoli bürüksel lahanası kedilerim zorla yiyor :) kiloları da mis gibi fit .Proplana royalle geçmeyi düşünmüyorum

yok kısır değil şuan daha @elliiiis

yaş mama hiç yemiyoruz sadece suyunu içiyor 20 çeşit mama denedim belki daha fazla.

@diablerose Çok bayıla bayıla yemiyor ama yine de yiyoruz :D

OYLAMA YAPARMISINIZ LÜTFEN ARKADAŞLAR SİPARIŞ VERMEM LAZIM AZ BİR MAMAMIZ KALDI.

Oqrenerde06

Benim de kararsız kaldığım bir konu fakat acana devam edeceğim gibi duruyor size de başarılar dilerim...

Oqrenerde06

İkisine de karşılaştırdım gerçekten çok fazla mısır buğday ve pirinç barındırması kafam da soru işaretlerine neden oldu. İkisinin de içeriğini paylaşayım.

Oqrenerde06

Taze Tavuk Eti %19
Suyu Alınmış Tavuk Eti %13
Suyu Alınmış Ringa Balığı %13
Bütün Yulaf
Bütün Bezelye
Tavuk Yağı %7
Bütün Yeşil Mercimek
Suyu Alınmış Hindi Eti %5
Bütün Nohut
Bütün Kırmızı Mercimek
Çiğ Bütün Ringa Balığı %4
Taze Gezen Tavuk Yumurtası %4
Kömürbalığı Yağı %2
Mercimek Lifi
Çiğ Bıldırcın Eti %1
Taze Tavuk Sakatatları (Karaciğer, Kalp) %1
Tavuk Kıkırdağı %1
Kurutulmuş Yosun
Taze Bütün Balkabağı
Taze Bütün Kabak
Taze Bütün Kızılcık
Taze Bütün Yaban Mersini
[7/5 14:22] Emre: Ham protein %37
Ham yağ %18
Ham lif %4
Ham kül %10
Nem %10
Kalsiyum %1,7
Fosfor %1,1
Magnezyum %0,1
Taurin %0,1
Omega-6 %2,8
Omega-3 %0,9
DHA/EPA %0,2/%0,15

Acana First Feast Tavuklu Balıklı.