Hangisinin İçeriği Daha İyi?

miupiu

Anket

bozita
(18 oy)
royal canin
(2 oy)
golosi
(3 oy)
Toplam (23 oy)

lütfen cevap verin, ona göre üçünden birine geçiş yapacağım.

5 CEVAP

Siyammm

Bozita>golosi>rc ama rc kullanmayın golosi yine idare eder

deniznergis

Bozita iyi duruyor .tavuk elerjisi olan kediler taşmı yesin anlamıyorum. Geyik diyor tavukla başlayıp geyik kuyruguyla bitiriyor .geyiği kendi yemiş de mamaya koyacak

Bozita kesinlikle

tyguler

Bozita açık ara farkla kat kat daha iyi

simbakedi

bozita kullandım kedimde ve gayet memnunum sorun yoktu hic. içerik olarak da gayet güzel bir mama fiyatı da daha uygun nd acana gibi mamalara oranla. golosi alt segment bir marka ama fiyat performans olarak karsılastırınca performansı daha yüksek kalıyor kendi segmentine göre. rchic düsünmeyin derim bozita varken