Kokuyu En Bastıran İnce Taneli Kum Markası Hangisi

georgestaub

Arkadaşlar oğlumdan ayrıldım ama tekrardan gelecek büyük ihtimalle şuan öğrenmek istediğim kokuyu en minimize edecek ince taneli kum markası hangi marka?

7 CEVAP

polo

sanicat marsilya beyaz sabun kokulu butun evi yeni silmişsiniz gibi kokuyor

georgestaub

hocam teşekkürler bu benim için çok önemli, gerçi benim için değil annem için önemli yoksa oğlumun kakası istediği kadar koksun bana problem yok :D

dua edinde oğlumu geri alayım :)

nyancat

Everclean çok iyi diyorlar fiyatından dolayı kullanma fırsatı bulamadım sanicatin kokusu gerçekten çok güzel ama topaklanma konusunda sorun yaşamıştım :(

betulaltundal

Koku için kumdan ziyade kapalı tuvalet gerçekten işe yarıyor...

milodelisi

Ever clean muhteşemdir

Cotontzu_Siri

  1. Everclean

  2. Sanicat

Baskay

everclean muhteşem kesinlikle tavsiye ederim