Kaka Sonu İshal

Merhabalar kedimin üç gündür kakasının sonu yumuşak bu neden olabilir. Yaptığı kaka her zamanki gibi ama sonu ishal gibi oluyor. İç parazit zamanı geldi bundan olabilri mi.

7 CEVAP

Beyzaduman

Yumuşak mı sıvı mı?

Yumuşaksa beslenme kaynaklı olabilir. Üç gündür yoğurt, kefir, bol yaş mama tarzı şeyler verdiniz mi?

NSukun

Sadece asi zamanı geçince böyle bı sorun olmaz iç parazitin vücuduna girmiş olması lazım ishal etmesi için

NSukun

Kakasını yaparken bakın kakanin üzerinde zaten parazitler beyaz beyaz hareketli şekilde görünür parazit kaynaklı değilse yediği bişey dokunmuştur belki pirinç lapasini yoğurtla falan karıştırmak iyi gelebilir. Eğer hasta gibi değilse karın ağrısı falan yapmıyorsa önemli bişey yoktur muhtemelen

Demek istediğim parazitten olur mu aslında ifadem yanlış olmuş çünkü balkona çıkıyorlar sinek yiyolar böceklerle oynuyolar

Sonu ishal. kakasını normal yapıyor hatta kabız gibi diyebilirim ama sonu ishal gibi olunca her yerine kaka bulaşıyor.

Beyzaduman

Mama değişikliği yaptınız mı? Kabız gibi demişsiniz bağırsak florası bozulmuş olabilir diye düşündüm.