Ense Damlası Şeklinde İç Parazit??

Merloli

Merhabalar kedimi götürdüğümüz veteriner her zaman iç paraziti ense damlası şeklinde yapıyor ama içim pek rahat değil acaba tablet şeklinde olanlar daha mı etkili?? Kedimin küçükken parazit sorunu vardı yani bizim için çok önemli bir konu her iki ayda bir yaptırmamıza rağmen hala kakası kokuyor(bu koku parazitlerden olabilirmiş) :( sizce bu şekilde verilen iç parazit etkili oluyor mu? (bu arada iç parazit ilacının adı profender)

5 CEVAP

tyguler

Profender en iyi aşılardan birisi demişti bizim vet. Bayer'in ürünü. Biz de hep onu yaptırüyorsuz hiç parazit olmadı kedimde etkili bir ilaç bence.
Not: 2 ayda 1 yaptırıyoruz biz

Ben de şimdi iki kedime yaptım profender baya etkili bir iç parazit. Haptan sonra bazen kedim kusuyor midesini etkiliyor galiba bununla biraz mayışıyolar sadece.

Beyzaduman

Broadline kullandım ilk kez. Bütün parazitlere etkili. İç dış birlikte içeriyor.

Hilalllllll

Hapın daha etkili olduğunu duydum

NSukun

Broadline çok güzel bir aşı iç dış için ense damlası eğer buysa hiç endişe etmeye gerek yok en kapsamlı iç dış parazit damlalarindan