Silikon Kum Nasıl Kullanılır

BlindCat

Ben daha hiç silikon kum kullanmadım nasıl kullanılıyor bana derin bir bilgi verebilecek olan var mı ?

5 CEVAP

tika_waylan

Slika kumda. Bahsediyorsunuz sanirim kristal kum diye de geciyor zararli doyorlar uzun sureli kullanimi pek onerilmiyor bana veteriner onermisti kedim cok hapsuruyor burnu hassas diye ama gene de cesaret edemedim isterseniz biraz arastirin ama ben gene de size bentonit kum oneririm. Slikada kakayi atiyorsunuz cis dibe cokuyordu cok kisa kullandim ama hatirladihim kadariyla boyleydi pek hijyenik bulmadim acikcasi surekli degistirmeniz gerekebilir kumu bentonit sanki daha hijyenik ve dayanikli gene de secim sizin cok memnun kalanlar da var

Zipziphanim

Benim de konu Hakkı'nda hiçbir fikrim yok ama takip edeceğim.Birileri elbette bilgilendirir.Güzel soru

pamuk18pamuk

Silikon kum mu ? Daha önce hiç duymadım nasıl birşey ?

BlindCat

Evet yanlış biliyormuşum

Ben kedime kristal kum kullanıyorum kakasını atiyoruz cis yaptığında da kumu karıştırıyoruz koku yapmıyor paketin üstünde 1ay kullanılır yazıyor ama ben 2haftada bir değiştiriyorum gayet memnunum