O Kocaman Merhamet Duygunuzdan Bir Parça Olmayanlara Da Verebilir Misiniz

Gerçekten sinir sistemi falan bırakmıyor bu insanlar. suyu, yemeği bırak gölgeyi bile paylaşamıyorlar o minik masum canlılarla. Su koyuyorum arabayı milyon yer varken gidip suyun üzerine park ediyor. Bu insanların bu kadar bencil, duyarsız, vicdansız olmalarına gerçekten şaşırıyorum. Bu siteyi gördükçe biraz insanlıkla ilgili umudum yeşeriyor. Bu umudun süresi dışarıya çıkana kadar tabi ki. Yanından geçen kirli, zayıf, çaresiz o canlıya acıyıp elinden geleni yapacağına bide daha "oyy hoşt dofol got poslok" diyen varlıklar bunlar. Konularla alakası yok ama o kadar doldum ve sinirlendim ki yazmak istedim.

3 CEVAP

BlindCat

Benim de sorunum var evin önüne su koyuyorum evimizin önünde park var oraya koyuyorum bir tane pislik var komşumuz ağzımı da bozmak istemiyorum suları döküyor neymiş köpekler geliyormuş etraf kokuyormuş ses yapıyormuş hayvanlar ya sadece sularını içip gidiyorlar ne zararı var bınun size

oztasilares

Bizim komşularda bizi şikayet ediyor. Biz kendi çocuklarının sabaha kadar ağlamalarını erkenden uyanıp bağırıp çağırıp zıplamalarını çekiyoruz kedi bir kez miyavlayınca evde kedi beslemeyin diyorlar. Çıldırıyorum böyle çocukların ağlamalarının bağırmalarının çok normal karşılanıp bir hayvan olunca hemen sustur şunu denmesine sinir oluyorum

batuhantopcu

Canlılara merhamet etmeyene Allah da merhamet etmez.